خانه » معرفی شرکت » تاریخچه

تاریخچه

شرکت سبا پردازش (سهامی خاص) در سال ۱۳۷۸ با هدف ارایه‌ی خدمات تخصصی درزمینه‌ی مشاوره مدیریت و امنیت فناوری اطلاعات و ارتباطات و پیاده‌سازی سیستم‌های نوین ICT ، بالاخص در حوزه بانکداری تاسیس شده است. کادر فنی این شرکت در مدت زمان کوتاهی پس از تاسیس آن موفق شدند تا در انجام پروژه‌های متعددی درسطح ملی مشارکت فعال داشته باشند.

«توجه به کیفیت خدمات و برآورده کردن نیازهای کارفرما، رمز موفقیت شرکت ماست»

با توجه به نقش و اهمیت نیروی انسانی در اجرای موفقیت‌آمیز هر پروژه، این شرکت استراتژی خود را برمبنای جذب نیروهای توانمند، صاحب تخصص و تجربه قرار داده است.

برخورداری از ساختار منعطف ماتریسی با رویکرد سازمان‌های مجازی امکان تشکیل سریع تیم‌های تخصصی به فراخور هرپروژه و با مشارکت شرکت‌های همکار را فراهم ساخته است. با توجه به نیاز بازارهای داخلی به بهره‌گیری از آخرین دستاوردهای صنعت ICT در جهان و با رویکرد انتقال دانش فنی به کشور، شرکت سباپردازش اقدام به عقد قراردادهای همکاری با چندین شرکت معتبر بین‌المللی فعال در حوزه‌های مختلف این صنعت نموده است.

شرکت سبا پردازش یکی از شرکت‌های ایرانی پیشرو در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات در حوزه بانکی و ارایه راهکارهای امنیتی می‌باشد. دانش امنیتی این شرکت طیف وسیعی از فن‌آوری‌های “تصدیق هویت”، حفاظت از داده‌ها‌ الکترونیکی و شبکه را تحت پوشش قرار می‌دهد. مطابقت با جدیدترین تکنولوژ‌ی دنیا عرضه شده توسط شرکت‌های پیشرو در بازار جهانی، قابلیت استفاده آسان،حفظ یکپارچگی، هزینه خرید پایین موجب تمایز  محصولات و خدمات ما را از دیگر محصولات مشابه گردیده است. ماموریت شرکت سبا پردازش ارایه انواع سیستم‌های بانکداری الکترونیکی و  تامین امنیت در فضای تبادل اطلاعات در جهان مجازی و همچنین ارایه خدمات مشاوره مدیریت به شرکت‌ها و سازمان‌ها جهت رفع نیازهای مدیریتی و کلان فن‌آوری اطلاعات و امنیت  در سطح ایران و خاور میانه می‌باشد. رویکرد این شرکت در اجرای موفق پروژه‎ها، توجه به کیفیت خدمات و برآورده کردن نیازهای کارفرما بوده است. با توجه به نقش و اهمیت نیروی انسانی در اجرای موفقیت آمیز هر پروژه، این شرکت استراتژی خود را برمبنای جذب نیروهای توانمند و صاحب تخصص و تجربه قرار داده است. مشتری مداری و تقویت روح مشارکت میان کارکنان از ارزش‌های محوری شرکت می‌باشد. آرمان ما رسیدن به جایگاه شرکتی تراز اول در زمینه ارایه راه‌حل‌های بانکی و امنیتی است.