خانه » اخبار و اطلاعیه‌ها » اعطای تندیس کنگره ملی چهره‌های ماندگار به مدیرعامل بانک‌تجارت

اعطای تندیس کنگره ملی چهره‌های ماندگار به مدیرعامل بانک‌تجارت

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، در همایش کنگره ملی چهره های ماندگار صنعت، معدن و تجارت ایران که عصر روز شنبه پانزدهم اردیبهشت ماه در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد، تندیس و لوح تقدیر این کنگره به خاطرحضور فعال بانک تجارت در عرصه بانکداری کشور و ارائه خدمات مناسب به مشتریان حوزه های صنعت، معدن و تجارت به مدیر عامل این بانک اعطا شد.
بانک تجارت در تداوم حمایت از بخش صنعت و معدن، طی سال ۱۳۹۶ رقمی بالغ بر۱۲۶ هزار میلیارد ریال تسهیلات به صنعتگران ایرانی اعطا  کرده است.
همچنین این بانک در حمایت از کسب و کارهای کوچک و متوسط که از اولویت برنامه های این بانک قرار داشته، با اعطای بیش از ۱۰هزار میلیارد ریال تسهیلات، همواره کوشیده تا با تلاش بی وقفه خود در به کارگیری تمامی ظرفیت‌های بانک گامی موثر را در حمایت از این بنگاه ها برداشته و سهم خود در توسعه کشور را ایفا کند.
بانک تجارت ضمن فراهم کردن بسترهای بانکداری الکترونیک که به صورت تخصصی برای مشتریان طراحی شده، اقدام به ارائه محصولاتی همچون آسان خرید  برای تقویت توان خرید جامعه و رونق فضای کسب و کار خرد در کشور و اینترنت بانک فرا برای مشتریان حقوقی نموده است که این مجموعه اقدامات از سوی دبیرخانه کنگره مورد تقدیر قرار گرفته و مدیر عامل بانک را شایسته دریافت تندیس و لوح تقدیر این همایش دانستند.
شرکت سباپردازش ضمن عرض تبریک به جناب آقای دولت‌آبادی، مدیرعامل محترم بانک تجارت، و همچنین کلیه پرسنل خدوم و زحمت‌کش این بانک، از درگاه ایزد یکتا برای ایشان کامیابی و بهروزی مسئلت دارد.