خانه » اخبار و اطلاعیه‌ها » دومین کنفرانس «پدافند غیرعامل و پیشرفت پایدار» برگزار می‌شود

دومین کنفرانس «پدافند غیرعامل و پیشرفت پایدار» برگزار می‌شود

دومین کنفرانس ملی «پدافند غیرعامل و پیشرفت پایدار» همراه با یک نمایشگاه جانبی مهرماه ۹۶ با مشارکت سازمان پدافند غیرعامل کشور برگزار می شود.
به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، دومین کنفرانس «پدافند غیرعامل و پیشرفت پایدار» با مشارکت سازمان پدافند غیرعامل کشور روزهای ۲۴ و ۲۵ مهرماه ۹۶ در تالار وزارت کشور برگزار می شود.
بیش از ۳۰ دانشگاه، پژوهشگاه و دستگاه های اجرایی در این رویداد سهیم اند و تلاش بر این است که با تشکیل کمیته راهبردی متشکل از ۲۲ وزارتخانه و دستگاه اجرایی کشور، امکان به اشتراک گذاری آخرین تجارب پدافند غیرعامل در میان مدیران و متخصصان بخش های مختلف دولتی و غیر دولتی فراهم شود.
پدافند غیرعامل، پیشرفت پایدار مردم محور و نهادهای اجتماعی؛ پدافند غیرعامل و انرژی پایدار؛ شهر پایدار و پدافند غیرعامل شهری؛ پدافند غیرعامل و ایمنی، فرهنگ، آموزش؛ پدافند غیرعامل، اقتصاد مقاومتی و پیشرفت پایدار؛ اماکن تاسیسات و زیرساخت های پایدار؛ سلامت پایدار و پدافند شیمیایی، زیستی و پرتویی؛فناوری اطلاعات و دفاع سایبری و آمایش سرزمینی دفاعی، مناطق مرزی و پدافند غیرعامل ازجمله محورهای همایش هستند.
نمایشگاه جانبی کنفرانس ملی پدافند غیرعامل نیز در کنار این رویداد برپا خواهدبود تا فرصتمناسبی برای عرضه محصولات و خدمات ایمنی و امنیتی در حضور ۶۰۰ نفر از مدیران حراست و امنیتی و پدافند غیرعامل تمام کشور باشد.
اطلاعات بیشتر درباره این کنفرانس ملی در نشانی http://www.pdfconf.ir در دسترس قرار دارد.
لازم به ذکر است شرکت سباپردازش یکی از شرکت‌کنندگان و غرفه‌داران در این کنفرانس و نمایشگاه می‌باشد.

 

روابط‌عمومی شرکت سباپردازش

پرداخت سریع و آسان قبوض